BSU-nun Tələbə Həmkarlar Təşkilatının fəal üzvləri konfransda iştirak ediblər
Bakı Slavyan Universitetinin (BSU) Tələbə Həmkarlar Təşkilatının (THT) fəal üzvləri 10-12 sentyabr tarixlərində Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyası tərəfindən (ATİAHİ) Nabranda yerləşən “Təhsil” istirahət mərkəzində “Azərbaycan gəncliyi 2017-2021-ci illərdə” Dövlət Proqramının həyata keçirilməsində tələbə həmkarlar ittifaqlarının yeri və rolu” mövzusunda keçirilən konfransda iştirak ediblər.
Konfrans çərçivəsində tələbələr arasında idman və intellektual yarışlar təşkil olunub. BSU-nu təmsil edən THT üzvləri ilə digər universitetlərin təmsilçiləri müxtəlif diskussiya formatlı debatlarda, intellektual yarışlarda fəal iştirak edib, rəsmi qonaqlarla maraqlı görüşlərə qatılıblar.

Активные члены Профсоюзной организации студентов Бакинского славянского университета приняли участие в конференции
10-12 сентября активные члены Профсоюзной организации студентов Бакинского славянского университета (БСУ) приняли участие в конференции «Место и роль студенческих профсоюзов в реализации государственной программы «Азербайджанская молодежь в 2017-2021 годах». Конференция была организована Конфедерацией профсоюзов в комплексе отдыха Təhsil в Набрани.
В рамках конференции состоялись спортивные состязания и интеллектуальные конкурсы между студентами. Члены Профсоюзной организации студентов, представляющие БСУ, также приняли участие в дебатах различного формата, интеллектуальных конкурсах и интересных встречах с официальными лицами.