BSU-nun rektorunu doğum günü münasibəti ilə təbrik edirik
Bu gün universitetimizin rektoru - Yeni Azərbaycan Partiyası İdarə Heyətinin üzvü, Yeni Azərbaycan Partiyası Qadınlar Şurasının sədri, əməkdar müəllim, filologiya elmləri doktoru, professor Nurlana Əliyevanın doğum günüdür.
Sevimli rektorumuzu Bakı Slavyan Universiteti ailəsi adından təbrik edirik. Nurlana xanıma uzun ömür, sağlam can, işlərində yeni nailiyyətlər arzulayırıq!!!
Nurlana xanım BSU ailəsinin üzvlərindən heç vaxt bir ana kimi öz qayğısını əsirgəməyib, universitetimizin bu gün çiçəklənməsində, kollektivimiz üçün münbit şərait yaradılmasında əlindən gələni edib. Bütün qayğınız, məsuliyyətiniz üçün sizə minnətdarıq, əziz rektorumuz!

Поздравляем ректора Бакинского славянского университета с днем рождения!
Сегодня день рождения нашего ректора, члена правления Партии «Новый Азербайджан», председателя Женского совета Партии «Новый Азербайджан», заслуженного педагога, доктора филологических наук, профессора Нурланы Алиевой.
От имени Бакинского славянского университета мы поздравляем нашего любимого ректора. Желаем Нурлане ханым долгой жизни, здоровья и новых достижений в работе!
Нурлана ханым никогда не оставляла без внимания ни одного сотрудника Бакинского славянского университета, сделала все возможное  для процветания нашего университета и создания благоприятных условий для нашего коллектива. Дорогой ректор! Мы благодарим Вас за всю вашу заботу и ответственность.