Mədəniyyət və turizm naziri BSU-ya təşəkkürnamə təqdim edib
İyunun 7-də "Fairmont" hotelində 4-6 may tarixlərində Bakıda reallaşan IV Ümumdünya Mədəniyyətlərarası Dialoq Forumunun yekunlarına həsr olunan mərasim keçirilib.
Mədəniyyət və turizm naziri Əbülfəs Qarayev mərasimin sonunda Forumun təşkilinə verdiyi dəyərli töhfələrə görə bir sıra dövlət qurumlarına, Milli Məclisin deputatlarına, media qurumlarına təşəkkürnamələr təqdim olunub.
Həmin qurumların sırasında Bakı Slavyan Universiteti də olub. Ə.Qarayev BSU-nun tərbiyə işləri üzrə prorektoru Xanım Sultanovaya və forumda könüllü kimi fəaliyyət göstərən tələbələrimizə təşəkkürnamə təqdim edib. . Nazir Əbülfəs Qarayev BSU tələbələrinin istedadını yüksək qiymətləndirib.

Minister of Culture and Tourism presented Certificate of Appreciation to BSU
On June 7, ceremony dedicated to the results of IV World Forum on Intercultural Dialogue which took place in Baku on May 4-6 was held at "Fairmont" hotel.
At the end of the ceremony Minister of Culture and Tourism Abulfas Garayev presented Certificates of Appreciation to a number of state bodies, deputies of Milli Majlis, media agencies for valuable contribution to the organization of Forum.
Baku Slavic University was among those bodies. A.Garayev presented Certificates of Appreciation to the  BSU vice rector for Educational Affairs Khanim Sultanova and students operating as volunteers in the Forum. Minister Abulfas Garayev highly appreciated BSU students’ talent.