BSU-nun müəllim və tələbələri Beynəlxalq Təhsil Sərgisində iştirak ediblər
Martın 3-də Bakı Təhsil Məlumat Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə "Hilton" hoteldə beynəlxalq təhsil sərgisi keçirilib.
Bakı Slavyan Universitetinin Beynəlxalq münasibətlər və regionşünaslıq fakültəsinin dekan müavini, dosent Lalə Mikayılzadə, Diplomatiya və xarici siyasət kafedrasının müəllimləri, eləcə də bir qrup tələbələri sərgidə iştirak ediblər.
Sərgidə Böyük Britaniya, Almaniya, ABŞ, Avstraliya, İspaniya, İsveçrə, Kipr, Malaziya və digər ölkələrin təhsil müəssisələri nümayiş olunublar.
Qeyd edək ki, sərgidə iştirak edən vətəndaşlar xarici universitetlərə necə daxil olmaq, hansı ölkədə təhsilin daha yaxşı olması, tələbələr üçün nəzərdə tutulan güzəştlər və digər xidmətlər barədə ətraflı məlumat əldə ediblər.

BSU teachers and students attended the exhibition
International Education Fair was held at Hilton Hotel on March 3, organized by Baku Education Information Center.
Assistant to the Dean of the Faculty of International Relations and Regional Studies of Baku Slavic University, Associate Professor Lala Mikailzade, teachers of the Department of Diplomacy and Foreign Policy, as well as a group of students attended the exhibition.
Educational institutions of Great Britain, Germany, USA, Australia, Spain, Switzerland, Cyprus, Malaysia and other countries have been exhibited at the exhibition.
It should be noted that the citizens participating in the exhibition received detailed information on how to enter foreign universities, where the education in the country is better, discounts for students and other services.